Lagene våre

De fleste av våre lag har egne facebooksider der de deler informasjon med sine lag.

Linker til lagenes egne Facebook sider:
Lørenskog innebandy (uoffisielle facebook side)

Kontaktperson(er)

 Kim Andre Johansen

E-Post: kim.johansen@gresvig.no

Telefon:  41 90 10 41

– Terje Gudbrandsen

E-post: terje@rbob.no

Telefon: 45 02 35 90


Kontaktperson

– Terje Våde

E-post: tvade@online.no

Telefon: 91 65 61 77


 

  • 2000

Kontaktperson(er)

– Bente Helgerud

E-post: Bente.Helgerud@coop.no

Telefon: 99 70 82 28

-Are Jensen

E-post: are.jensen@hotmail.com

Telefon: 99 58 84 27


  • 2001Kontaktperson(er)

    – Bente Helgerud
    E-post: Bente.Helgerud@coop.no

    Telefon: 99 70 82 28

    -Are Jensen

    E-post: are.jensen@hotmail.com

    Telefon: 99 58 84 27


  • 2002

Kontaktperson(er)

-Kenneth Sandmo

E-post: kenneth.sandmo@lo.no

Telefon: 90 13 74 81

-Syver Eriksen

E-post: syver@torshovsport.no

Telefon: 41 92 59 17


Kontaktperson(er)

-Jarle Reidar Ihle

E-post: jarleihle@yahoo.no

Telefon: 91 82 81 33

– Morten Gjestad

E-post: mgjes@nets.eu

Telefon: 91 11 54 75


  • 2005

Kontaktperson(er)

-Frode Bakken

E-post: frode.bakken@getmail.no

Telefon:  90 89 99 35

-Syver Eriksen

E-post: syver@torshovsport.no

Telefon: 41 92 59 17


  • 2006

    Kontaktperson

-Edward Olafsen

E-post: edward(krøll)gs13.no

Telefon:  930 96 222


Kontaktperson

-Espen Pettersen

E-post: espen@trepi.no

Telefon:  90 65 97 81


  • 2007 JENTELAG 

Kontaktperson(er)

-Tone Kjensteberg

E-post: tone.kjensteberg@matriks.no

Telefon: 93 87 93 14

-Bodil Nordseth

E-post: bodil.nordseth@vikenfiber.no

Telefon: 41 90 39 68


  • 2009 + 2010

Kontaktperson(er)

-Henning Kjøle

E-post:  kjole_vif@hotmail.com

Telefon: 95 99 80 98

-Øivind Williamsen

E-post: oivind.williamsen@gmail.com

Telefon: 92 42 99 88


  • 2011 + 2012 + 2013

Kontaktperson

-Magnus Olafsen

E-post: edward(krøll)gs13.no

Telefon:  930 96 222